Balon Syrenka

W naszym bogato zaopatrzonym sklepie z balonami w Bielsku-Białej mamy ogromny wybór balonów Syrenka, które przedstawiają  bohaterów ulubionej przez dzieci bajki. Mała Syrenka”  to  film animowany, który nawiązuje do baśni Mała Syrenka” duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Film został wyprodukowany przez wytwórnię filmową Walt Disney. Bohaterka tej bajki, czyli Syrenka to szesnastoletnia syrenka Ariel, która jest najmłodszą z siedmiu córek Trytona, króla mórz i oceanów.

Jeden z najładniejszych balonów Syrenka z naszego z sklepu z balonami w Bielski-Białej to balon Syrenka w kształcie okrągłym, na tym balonie Syrenka widzimy główną bohaterkę bajki  Syrenkę, która przytula niezwykle sympatyczną rybkę, która ma na imię  Florek.

W naszym sklepie z balonami w Bielsku-Białej mamy balony Syrenka, które  są bajecznie kolorowe, niezwykłe, a postacie na nich namalowane wyglądają jak żywe. Można w naszym sklepie z balonami w Bielski-Białej kupić balon Syrenka w kształcie postaci Syrenki wesoło bawiącej się ze swoją słodką rybką.

Zobaczysz, Twoja córka, wnuczka czy siostrzenica będą bardzo zadowolona, gdy niespodziewanie otrzyma od Ciebie piękny i kolorowy balon Syrenka ze sklepu  z balonami w Bielsku-Białej.